Design okénko do světa stylového bydlení: Barva roku 2020

Design okénko do světa stylového bydlení: Barva roku 2020

Institut Pantone, který každoročně vyhlašuje barvu roku odrážející současné designové trendy, vybral pro rok 2020 odstín s názvem 19-4052 Classic Blue, symbolizující vstup do nové dekády a tím i mnoho očekávání.

Barvou roku 2020 je klasická modrá!

Barva, která vyjadřuje stálost, klid, sebedůvěru i jistotu. Tento nadčasový a trvalý odstín klasické modré je elegantní ve své jednoduchosti. Má uklidňující vlastnosti, které připomínají oblohu za soumraku nabízející nebeskou ochranu a zdůrazňující touhu po spolehlivém i stabilním základu, z něhož lze stavět. Odstín, který miluje snad každý se stal oblíbeným nejen pro interiérový design, ale i další průmyslová odvětví.

Interiérový design: Modrá je dobrá

Zajímáte se o interiérový design a sledujete nejnovější trendy ze světa bydlení? Tato klasická modrá barva je inspirativní a snadno se kombinuje. Použít se dá na dekoracích, textiliích, ale sluší i výraznějším kusům nábytku, jako jsou křesla, sedací soupravy, postele či jídelní židle. Snoubí se ideálně s paletou od světlejších tónů, přes pastelové až pískové tóny interiérové malby. Přesto ji sekne i temná tmavě zelená. Působí spolehlivě v kombinaci s kovovými detaily, masivním dřevem i skleněnými prvky. Je velmi podmanivou barvou, ale v celkovém designu interiéru by měla působit vyváženě, ne tíživě.

Zaujala vás barva roku 2020? Inspirujte se v interiérovém centru MoDo, čím ji můžete vnést do vašeho stylového bydlení s nejnovějšími designovými trendy v odstínu 19-4052 Classic Blue.

Kompletní vybavení interiéru i exteriéru od renomovaných prodejců: Aksamite, BoConcept, Casa Mia Collection, Decoland, Domestav, Dormio, Finská sauna, Nábytek Jelínek, JN interier, NEJČI design, Residenza Kler, Triant.

SDÍLET