BoConcept

Dánský designový nábytek a doplňky

BoConcept

Dánský designový nábytek a doplňky

Dánský designový nábytek a doplňky pro dynamický městský svět již od roku 1952.

Zbrusu nový BoConcept store je součástí showroomu Decoland. Projdete-li showroomem Decoland a za recepcí zahnete do samostatného vchodu doprava, ocitnete se v separátním prostoru věnovaném jen a pouze oblíbené dánské značce BoConcept.

BoConcept je významná nábytkářská dánská firma s více než 250 značkovými prodejnami v 58 zemích na celém světě. BoConcept nabízí již od roku 1952 dánský design pro dynamický městský svět. Variabilní, funkční, dostupný – prostě „urban danish design“! V showroomech BoConcept najdete nábytek do obývacích pokojů, jídelen, ložnic, vybavení pracoven a předsíní a nepřeberné množství úžasných interiérových doplňků ve svěžím a nadčasovém skandinávském stylu. Využít lze také služby interiérového designéra.

BoConcept, to je synonymum pro přizpůsobitelný a funkční designový nábytek a doplňky. Přizpůsobitelný, protože většina nábytku BoConcept se vyznačuje modularitou a lze si vybrat ze široké škály velikostí, barevnosti, materiálu či zpracování. Funkční, protože jednotlivé řady a kusy nábytku jsou praktické a kompatibilní. Designový, protože na našich kolekcích spolupracujeme s renomovanými světovými a dánskými designéry, jako je Karim Rashid, Nendo, Anders Nørgaard, Henrik Pedersen, Morten Georgsen a další.

Navštivte náš zbrusu nový BoConcept store a nechte si profesionálně poradit s vaším interiérem. V prodejnách BoConcept najdete zkušené interiérové konzultanty, kteří se zajímají o nábytek a městský design stejně jako vy. Jejich designové cítění a znalost produktů vám pomůže učinit to nejlepší rozhodnutí pro váš domov.

Po - So: 10:00 - 19:00
Neděle: 10:00 - 18:00

+420 737 215 489

black-lokalita

Umístění prodejny

BoConcept mapa galerie Modo