Jelínek nábytek

Kvalitní český nábytek s unikátním designem a tradicí

Jelínek nábytek

Kvalitní český nábytek s unikátním designem a tradicí

Jsme ryze česká rodinná firma se 120letou tradicí. Nábytek ze dřeva vyrábíme již od roku 1897, kdy se tomuto řemeslu začal věnovat náš prapradědeček. V krvi nám už pět generací koluje vášeň pro dřevo a pro poctivou řemeslnou práci, promítnutou do každého detailu. Díky vlastnostem masivního dřeva a velkému podílu ruční práce je každý z našich výrobků originálem.

Dále se specializujeme na výrobu a prodej ortopedických lamelových matrací. Jejich vývojem a výrobou se zabýváme již 25 let.

Řídíme se heslem našich předků: „Poctivou prací získat důvěru zákazníků.” A proto na naše výrobky poskytujeme nadstandardní záruku 5 let. Za jejich kvalitu ručíme svým jménem.

V naší nabídce naleznete:

  • ložnice z masivu
  • obývací stěny a křesla
  • sedací soupravy a křesla
  • jídelní stoly a židle
  • nábytek z vysokohorské dřeviny ZIRBE (alpské borovice)
  • ortopedické lamelové matrace JELÍNEK

Spolupracujeme s předními českými architekty a designéry. Jako členové Czech Deco Teamu vám můžeme pomoci zprostředkovat spolupráci s interiérovými architekty či designéry při plánování a realizaci vašeho bydlení. Czech Deco Team sdružuje české architekty, dodavatele, ale i výrobce, aby vám mohli nabídnout pestrou paletu výrobků a služeb.

Po - So: 10:00 - 19:00
Neděle: 10:00 - 18:00

+420 775 429 551

black-lokalita

Umístění prodejny

Nábytek Jelínek mapa galerie Modo