Jak sladit interiérový nábytek?

jak sladit interierovy nabytek

Jak sladit interiérový nábytek?

S čím začít při zařizování bytu? Jak nejlépe sladit interiérový nábytek? Do jakého stylu toužíte interiér zařídit? A které zvolit barvy do místností? Vítejte v interiérovém centru MoDo, v němž vám poradíme, jak vykouzlit tu pravou atmosféru domova.

Jakou zvolit barvu do interiéru?

Barvy umí povzbudit mysl, uvolnit psychiku, zlepšit náladu i ovlivnit emoce. Ale jak vybrat tu pravou? V jedné místnosti se budou velmi dobře vyjímat až tři barvy a nejlépe i v jejich různé intenzitě, přičemž jeden z odstínů bude nejdominantnější. Při volbě barev se rozhodujte hlavně podle sebe, a pokud vám doporučený design v černobílé barvě není zrovna příjemný, nasměrujte svůj pohled do jiných, protože barvy nejsou špatné, jen odstíny jsou odlišné.

Jak zařídit snový interiér?

Pokud řešíte interiér tzv. od podlahy, pak jste i u ní začali správně, a abyste byli s výsledkem spokojeni, hned v úvodu si ujasněte, do jakého stylu toužíte interiér zařizovat a co mu nesmí chybět. Pro každou místnost domova jsou stěžejní podlahy a stěny, které tvoří ucelený dojem z prostoru. Nábytek a dekorace pak utvářejí celkový styl a atmosféru v interiéru. To vše by k sobě mělo ladit a vhodně se doplňovat.

Jak sladit barvy a nábytek v interiéru?

Toužíte po minimalistickém designu, skandinávském, venkovském, ultra stylovém, moderním či klasickém stylu bydlení? Při správném sladění barev v interiéru můžete celý prostor opticky zvětšit, zmenšit, zesvětlit či zútulnit. Záleží jen na vašich představách a na prostoru, s nímž pracujete.

Nebojte se kontrastů mezi materiály ani barvami. Skvěle k sobě ladí tmavá podlaha a nábytek ve světlejších odstínech. Těžší sektorový nábytek pak odlehčíte světlejší barvou na stěně nebo decentní dekorací v jemnějších tónech. Studený interiér vyladíme harmonicky pomocí tkanin či doplňků z přírodních materiálů. A pro interiér, který je už dostatečně prohřátý slunečními paprsky, je na místě rovnováha v podobě použití kovu či skla a netřeba ho více rozmazlovat.

Služba interiérového designéra

Design interiéru není jen o výběru nábytku a bytových doplňků. Pokud zařizujete novou nemovitost či plánujete její rekonstrukci, může se vám pomoc interiérového designéra hodit.

Interiérový design není jen o estetice, ale také o praktičnosti a funkčnosti v bytovém prostoru. Profesionál na interiéry vám kromě návrhů interiéru, po společné schůzce, nabídne i další služby spojené s užitnou funkcí.

Jak sladit nábytek?

Díky dobře řešenému interiéru se vyvarujete situací, které mohou později vyústit v to, že se doma nebudete cítit dobře. V MoDo – centru komfortního bydlení vám ve dvou podlažích představíme funkční kuchyně, dobrodružné dětské pokoje, luxusní domácí sauny, vybavení do obývacích pokojů, stylových jídelen, tajemných ložnic, okouzlujících předsíní i praktických šaten. Veškerý sortiment zahrnuje nadstandardní nabídku a vybere si u nás jak milovník moderních trendů, tak i nadčasové estetiky a designu, stejně jako ctitel klasického nábytku.

Pravý domov je tam, kde i věci mají duši!

Nákupní galerie MoDo – centrum komfortního bydlení.

SDÍLET