Jak zařídit pokoj pro studenta?

Máte doma studenta a chcete mu vybavit pokoj, který ho bude provázet na cestě studentským životem? V MoDo najdete výběr toho nejlepšího studentského nábytku, který připraví vaše děti na nový školní rok.

Jak zařídit pokoj pro studenta

Máte doma studenta a chcete mu patřičně vybavit pokoj, který ho bude provázet na cestě studentským životem? Přinášíme vám pár nápadů, jak zařídit studentský pokoj.

Jaký nábytek se hodí do studentského pokoje?

Vytvořit nový pokoj pro teenagery, který si zamilují, a který zároveň podpoří jejich produktivitu i efektivní učení je leckdy nelehký úkol. Funkční prostor, který bude odrážet jejich vkus a zájmy, i studovnu, která je povzbudí k tomu, aby se soustředili a tvořili. Sortiment i rozmanitost dětského či studentského nábytku, který je v dnešní době na trhu s nábytkem k dispozici, jsou ohromné, takže správný plán a rozpočet vám pomohou zúžit výběr.

Bezpečnost a kvalita

Kvalitní nábytek stojí v první chvíli možná více peněz, ale v budoucnu může ušetřit spoustu starostí. Při pořizování takového nábytku si můžete být jisti, že investujete i do nejrůznějších bezpečnostních prvků a certifikovaných materiálů, které jsou u renomovaných výrobců a dodavatelů dětského nábytku vždy v tom nejlepším zájmu a na prvním místě.

Nadčasovost

Na rozdíl od dospělých děti rostou a je třeba myslet na předměty i nábytek, který s dětmi poroste nebo má všestranné využití. Vybrat nábytek, který budou vaše děti používat několik let a lze ho s přibývajícím věkem dítěte přestavět je klíčem úspěšné investice. Skvělou volbou je v tomto případě například rostoucí židle nebo polohovací psací stůl.

Úložné prostory

Dětský pokoj se od studentského značně liší, ale jedno mají přesto společné, a tím je dětský svět, který je v mnohém chaotický. V takovém případě může být vhodným řešením vybírat nábytek s úložnými prostory, které pojmou neustále se rozrůstající svět drobností i nutností. Zvolit soustavu nábytku s designovými zásuvkami, která k sobě navzájem ladí je zaručeně vhodnou volbou pro nejmenší, školáky i studenty.

Jaké barvy zvolit do studentského pokoje?

Jiné barvy pro slečny a jiné pro chlapce? Barevné spektrum je nedílnou součástí celkového designu pokoje. Elegantní odstíny modré nebo šedé v kombinaci s černou barvou budou v pokoji pro chlapce nadčasové a jejich svěžest jim dodají stylové dekorace tapet, oblíbeného motta nebo originálních plakátů. V dívčích pokojích se nabízí kromě typicky růžové barvy také lila společně s limetkově zelenou a nápadité dekorační doplňky v podobě rámečků, polštářků a různých přehozů. Nejvíce doporučovanou barvou pro studentské pokoje je však žlutá, která evokuje energii a chuť do nových věcí. Nemáte odvahu na kompletně žlutý pokoj? Zkuste vymalovat nebo vytapetovat alespoň jeho část, například u studijního stolu.

Zaslouží si je! Dopřejte jim je!

Investujte do nábytku, který poroste s vašimi dětmi a hravě proměňte jejich dětské pokoje na studentské s českým výrobcem designového nábytku z masivu Domestav. Dlouholeté zkušenosti z nich udělali odborníky na nábytek, který lze měnit v průběhu let tak, aby co nejvíce vyhovoval věku a potřebám každého dítěte. Jejich autorská kolekce dětského nábytku Domino Bubliny disponuje funkčními a variabilními prvky, které umožňují vytvářet originální místo na spaní, hraní i studium zároveň.

V centru MoDo doporučujeme navštívit i showroom Meblik, který se specializuje na výrobu nábytku pro děti všech věkových kategorií. Psací stolky, maximálně pohodlné židle, ale i doplňky ve více než 50 výjimečných kolekcích, z nichž většina vyniká speciálním gravírováním pomocí 3D technologie, plní dětem sny a nejtajnější přání.

Škola volááá!

A my pro vás v centru MoDo máme výběr toho nejlepšího studentského nábytku, který připraví vaše děti na nový školní rok.

SDÍLET