Venkovní nábytek: Je libo luxus?

Sháníte venkovní nábytek, který vás zaručeně naladí na vlnu teplejších dnů i nových zážitků? Připravili jsme si pro vás tipy, které by venkovní oáze klidu neměly chybět.

Venkovní nábytek je libo luxus

Sháníte venkovní nábytek, který vás zaručeně naladí na vlnu teplejších dnů i nových zážitků? Připravili jsme si pro vás tipy na pár věcí, které by venkovní oáze klidu neměly chybět.

Venku jako doma!

Hurá na zahrady, terasy a balkóny, sezóna relaxování na čerstvém svěžím vzduchu právě přichází. Zdokonalte své venkovní prostory pomocí krásných doplňků a nábytku, které se přirozeně včlení do okolní přírody. Vychutnejte si venkovní stolování pod širým nebem i po soumraku a vyšperkujte svá sezení k dokonalosti. A my se ptáme, zda jste si svůj venkovní koutek už náležitě připravili? Jestli ne, pojďte se inspirovat! Slibujeme vám, že na showroomech v MoDo žádné tuctové zahradní kousky nenajdete.

Tipy na zahradní nábytek

Ať už zvolíte dřevěný, kovový, ratanový nebo umělý, nemělo by se na něm šetřit, protože polovinu roku nám život venku na zahradním nábytku tvoří náš druhý domov. A jaké jsou mezi nimi rozdíly a na co se před koupí zaměřit?

Dřevěný nábytek – kvalitní dřevo nikdy nevyjde z módy, ale vyžaduje pravidelnou údržbu

Ratanový nábytek – vyniká dlouhou životností, odolný povětrnostním vlivům a je téměř bezúdržbový

Kovový nábytek – velmi odolný, pevný a stálobarevný

Plastový nábytek – trvanlivý, tvarovatelný a cenově dostupný i v podobě nejnáročnějších designových originálů

Trendy venkovního nábytku pro letošní rok

Nadčasové materiály, čisté elegantní linie a praktická řešení jsou letošní trendy, které nejlépe vyniknou na venkovních modulových sedacích sestavách. Tyto luxusní kolekce venkovního nábytku vynikají svou variabilitou provedení, a kromě pohodlných pohovek nabízejí i křesla, židle, ale také zahradní stoly a zahradní lehátka.

Venkovní nábytek je vystaven několika vlivům, jako je déšť, vlhkost, UV záření a mnoho dalších, proto je dobré se při výběru venkovního nábytku zaměřit i na odolné tkaniny, které krásně doplňují tyto modelové série v podobě opěrných polštářů a sedáků, aby se zachovala jejich barva i životnost.

Pro chladnější večery by pak měly být v každém venkovním koutku naprostou samozřejmostí měkké polštářky a deky a až se večer setmí, nic nenavodí větší pohodu než svit světýlek, svíček či stylových luceren. A pokud máte dostatek venkovního prostoru, rozhodně nešlápnete vedle ani s houpací sítí nebo závěsným křeslem.

Je libo luxusní zahradní nábytek?

Hledáte stylový a designově propracovaný zahradní nábytek odolný povětrnostním vlivům? Projděte si exkluzivní nabídku kolekcí exteriérového nábytku, který vám poskytne dokonalý relax na zahradách, terasách i balkónech a objevte naši vášeň pro moderní i funkční design, který nabízejí naši renomovaní prodejci na showroomech v centru MoDo v Průhonicích.

 

*foto: BoConcept Store

SDÍLET