NOVINKY

Co je nového v interiérovém centru MoDo?

Zasoutěžte si o hodnotné ceny od renomovaného prodejce dětského a studentského nábytku MEBLIK. Soutěž probíhá na instagramovém profilu Galerie MoDo do 13. 12. 2023.
K vytvoření ideální atmosféry v jídelně je třeba promyslet všechny detaily od výběru nábytku po dekorace. Když do realizace vložíte srdce, stane se z jídelny místo, kde budete chtít trávit co nejvíce času se svými blízkými.
Kdo je výrobcem Matrace Adapt Sac? Odpovězte nám na jednoduchou otázku a zapojte se do soutěže na našem facebookovém profilu o dva polštáře Moontex Air dle vlastního výběru od renomovaného prodejce Design Ložnice.
Máte doma studenta a chcete mu vybavit pokoj, který ho bude provázet na cestě studentským životem? V MoDo najdete výběr toho nejlepšího studentského nábytku, který připraví vaše děti na nový školní rok.
Seznamte se s autorizovaným zástupcem značek Husqvarna a John Deere a naším zbrusu novým renomovaným prodejcem v centru MoDo. 
Nahlédněte do galerie českého výrobce nábytku na míru TRIANT nebo nás navštivte na jejich showroomu v interiérovém centru MoDo, kde vám ochotně s výběrem poradí.

Interiérové centrum MoDo

Inspirace pro váš moderní domov